DEZINFEKCIA OZÓNOM

Ozón (O3) je plyn, ktorého molekula sa skladá z troch atómov kyslíka. Tento plyn sa vyznačuje silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. V atmosfére prirodzene vzniká pôsobením UV žiarenia, prípadne pri búrkach.

Ozón je ekologický a zároveň veľmi účinný spôsob dezinfekcie priestorov - domov, bytov, kancelárií, spoločných priestorov, čakární, prevádzok, sociálnych zariadení, automobilov a iných priestorov. Čistenie ozónom je až 50 x účinnejšie v porovnaní s chemickými prípravkami na dezinfekciu, napr. chlór. 

Zápach, vírusy, plesne, či baktérie nemajú pred oxidačnou silou ozónu žiadnu šancu na prežitie a preto takáto dezinfekcia pomocou O3 zabezpečí zničenie až 99,9 % všetkých mikroorganizmov. Okrem dezinfekcie pôsobí ozón aj proti organickým a anorganickým pachom (fajčenie, pot, domáce zvieratá..požiare...atď.)

Dezinfekcia a čistenie ozónom je ekologická a je zároveň veľmi účinný spôsob dezinfekcie priestorov - domov, bytov, kancelárií, spoločných priestorov, čakární, prevádzok, sociálnych zariadení, automobilov a iných priestorov.

UDRŽIAVAJTE SVOJU DOMÁCNOSŤ ZDRAVÚ   

 BEZ VÍRUSOV, PACHOV A PLESNÍ.

Ceny od 0,30/m3. Pre viac informácií volajte.