SERVIS-SEDACIEK

Cleaning of your leather sofa? Reparation of your leather sofa/seat? You have it here in one place!!

ABOUT US

You might be wrong if you think that once you buy a leather sofa, it will last forever...might be true and it´s possible, but it is also really important how you take care of it. In spite of the fact, that the leather sofas are becoming more popular, many people are surprised, when we tell them during the cleaning process, that taking care of the sofa from the very beginning is as important as taking care of your car, shoes or anything else.

What is the purpose of cleaning the leather sofa and its treatment?

We are using professional agents with special cleaning and antibacterial effect during the in-depth and thorough cleaning. These agents are manufactured by the company, which has more than 40 years experience in the field of leather. Thanks to these agents, allergens and acarids are eliminated, deep contamination of your leather sofa is prevented (preventing cracks as well) and the odours like sweat and smoke are neutralized.

It is important to use very gentle cleaning technique and special sponges during the cleaning of the leather sofas, seats and other leather furniture to prevent the damages to the surface of the leather. Thanks to this complex approach, which we follow unconditionally, we are able to do in-depth elimination of the dirt and stains from the surface of your leather sofa.

After the careful but thorough cleaning of your leather sofa, its surface is treated with the special agent called "Long-life Protector", which protects, nourishes and softens the leather surface thus naturally prolonging its lifespan and beautiful look.

We GUARANTEE the visible result after cleaning of your leather sofa.

SATISFACTION GUARANTEE:

If you don´t see the difference "before-after" the cleaning of your leather sofa, we provide you with the cleaning for FREE. 

OUR OFFER

 • car leather seat cleaning
 • leather impregnation
 • leather repair
 • long-life protecting
 • leather car seats renovation 
 • leather car seats repair
 • leather sofa cleaning and impregnation
 • leather sofa renovation
 • leather painting
 • leather upholstery service
 • car cleaning service
 • oldtimer service
 • profesional leather care


Follow us on facebook

AKTUÁLNE

Kvalitné spracovanie, elegancia, módne stálice, luxusné značky - to sú kožené kabelky, ktoré sú vždy IN. Kožená kabelka síce stojí oveľa viac, oproti kabelkám látkovým, ale odvďačí sa Vám dlhšou životnosťou a zárukou, že nikdy nevyjde z módy a vždy bude pôsobiť luxusne.

Pri hĺbkovom, dôkladnom, antibakteriálnom čistení kožených a koženkových sedačiek používame profesionálne prostriedky s vysokým čistiacim a antibakteriálnym účinkom od spoločnosti zaoberajúcej sa kožou viac ako 40 rokov. Vďaka týmto prostriedkom sa eliminujú roztoče a iné alergény, bráni sa hĺbkovému znečisteniu kože (zadubeniu a následnému...

Aj Vaša kožená sedačka stráca každodenným používaním svoju prirodzenú vlhkosť, pružnosť a vláčnosť. Takisto sa na nej vytvára tzv. "patina", ktorá rozkladá najvrchnejšiu vrstvu na Vašej koženej sedačke - farbu a lak. Aby nedochádzalo k poškodeniam na koži, je nutné povrch koženého nábytku, ako aj kožených autosedačiek a všetkého z kože dôkladne a...

NIEKOĽKO RECENZIÍ OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV... 

"Profesionálny a seriózny prístup, dôkladne odvedená práca čistenia a ošetrenia sedačky, sedačka je ako nová. Odporúčam túto spoločnosť!"

Jana M. (zdroj: Google recenzie)

"Dnes som už opakovane využil služby tejto spoločnosti a nechal som ošetrit svoju koženú sedačku. Spolu s ošetrním som využil možnosť a nechal som prekryť drobné škrabance a vady na sedačke, ktoré vznikli pravidelným používaním.
Celý proces, od čistenia, opravy až po impregnáciu prebehol rýchlo, profesionálne a bez problémov a na konci po škrabancoch niet ani stopy.
Po poslednej procedúre, čize po naimpregnovaní, vyzerá sedačka omnoho lepšie, čistejšie a zbytočne sa neleskne.
Rovnako chcem oceniť prístup oboch pracovníkov, za trpezlivé vysvetlovanie čo sa práve deje a čo nasleduje a poskytnutie rád ako postupovať pri starostlivosti o sedačku.
Ak ste majiteľom koženého nábytku, ale nielen nábytku, vrelo Vám služby spoločnosti Servis sedačiek odporúčam."

Michal K. (zdroj: Google recenzie)

"S firmou SERVIS SEDAČIEK sme boli velmi spokojní. Komunikácia prebehla na profesionálnej úrovni. Od prvého telefonátu až po ukončenie práce. Ďakujeme za Vašu ochotu, pomoc, radu a samozrejme za to, že naša sedačka vyzerá ako nová :) Budeme Vás odporúčať každému. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti, ak budeme niečo potrebovať. Slovami sa nedá vyjadriť naša spokojnosť a radosť :). Ešte raz velmi pekne ďakujeme za Vašu pomoc.."

Michaela J. (zdroj: Google recenzie)

"Skvelý prístup a perfektná robota :)"

Norbert K. (zdroj: Google recenzie)

"Síce po dlhšom čakaní (problém zosúladiť voľné termíny) som sa dočkal. Sedačky v aute ako nové. Poškodenie opravené. Super práca. Odporúčam"

Peter U. (zdroj: Facebook recenzie)

"super prístup, kvalita a rýchlosť. veľká spokojnosť... kožená sedačka je teraz ako nova.."

Patrik B. (zdroj: Facebook recenzie)

CONTACT US

fill the form below

HĽADÁTE KVALITNÚ OPRAVU, ALEBO ČISTENIE A IMPREGNÁCIU KOŽENEJ SEDAČKY?