ZMENA FARBY KOŽE

Prefarbíme Vašu koženú sedačku !

Robíte doma prerábku interiéru? Vymaľované steny, vymenený nábytok a Vaša kožená sedačka sa Vám tam už viac nehodí? Alebo chcete proste len v obývačke zmenu? Máme pre Vás dobrú správu. Novú koženú sedačku kupovať nemusíte !

Vďaka našim skúsenostiam a špičkovej talianskej technológii Vám dokážeme Vašu koženú sedačku prefarbiť - celkovo zmeniť jej farbu.

Objednajte si naše služby! Rád Vám poradím.

Ako prebieha zmena farby koženej sedačky? 

Prvý krok je najskôr celú sedačku hĺbkovo vyčistiť a odmastniť. Pre prilnavosť novej farby na starý povrch kože používame špeciálnu adhéziu vďaka ktorej sa vytvára tzv. "mriežka", teda nová povrchová úprava.
Farbu dokážeme prispôsobiť požiadavkám klienta. Vieme namiešať akúkoľvek farbu.

POZOR: ZMENA FARBY Z TMAVEJ FARBY NA SVETLEJŠIU NIE JE VŽDY MOŽNÉ. 

Následne na sedačku nanesieme požadovanú farbU vo viacerých vrstvách. Farbíme všetky plochy a všetky špáry, ktoré sa na sedačke nachádzajú a kde sa vieme dostať.

Následne sa povrch sedačky uzatvorí lakom, ktorý spolu s farbou a adhéziou vytvára väzbu. Tento krok je dôležitý pre ochranu farby, jej stálofarebnosť a vyššiu oderuschopnosť.
Takto prefarbenú koženú sedačku necháme jeden deň vyzrieť.

Posledný a veľmi dôležitý krok je impregnácia povrchu kože. Jedná sa o zmäkčenie a vyživenie kože, vďaka ktorej sa predlžuje životnosť novej farby a celkovo aj povrchu kože.

Na záver sa môžete už len tešiť z nového farebného odtieňu Vašej sedačky!