Našou prácou je odborné čistenie a oprava kožených sedačiek, impregnácia a oprava existujúceho koženého čalúnenia, farbenie kože, ale aj čistenie a ošetrenie autosedačiek a celých interiérov áut.


Pravidelne absolvujeme odborné školenia, aby sme Vám vedeli ponúknuť najmodernejší spôsob opravy a starostlivosti o kožu. Farby, ktoré používame sú testované v akreditovanom laboratóriu a spĺňajú náročné ISO normy.

Už od roku

2013

Rokmi overená garancia kvality


Viditeľný výsledok po čistení Vašej koženej sedačky Vám garantujeme. Ak po vyčistení Vašej sedačky nebude viditeľný rozdiel "pred a po", máte od nás čistenie sedačky grátis!

Naše produkty, technika opravy a spôsob miešania farieb nás odlišuje od konkurencie. 

Ponuka profesionálnych služieb

Široká ponuka služieb zameraná na komplexnú starostlivosť a servis kožených povrchov.

Koža - drevo - plast - kov - lamino - a iné

Ďalšie služby v ponuke

Máte záujem o údržbu, opravu, či renováciu iných, ako kožených povrchov? V našej ponuke je aj oprava a renovácia drevených, plastových, kovových, laminátových a iných povrchov v domácnosti či vo Vašej prevádzke. 

Zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú domácnosti, hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

Renovácia dverí - PredRenovácia dverí - Po
Servis sedačiek od profesionálov

Naši skúsení a pravidelne školení technici

parallax background
Ako je hodnotená naša práca?

Recenzie od našich zákazníkov

 • Ružena K.
  Vynikajúca práca a skvelý výsledok. Z dvoch starších domácich sedačiek máme vďaka renovácii dve nové a aj ošúchané kožené sedadlo v aute je na nespoznanie. Dokonale namiešaný odtieň, poctivá práca. Vďaka!
  Ružena K.
  Zdroj: Google recenzie
 • Peter U.
  Síce po dlhšom čakaní (problém zosúladiť voľné termíny) som sa dočkal. Sedačky v aute ako nové. Poškodenie opravené. Super práca. Odporúčam.
  Peter U.
  Zdroj: Facebook recenzie
 • Michaela J.
  S firmou SERVIS SEDAČIEK sme boli velmi spokojní. Komunikácia prebehla na profesionálnej úrovni. Od prvého telefonátu až po ukončenie práce. Ďakujeme za Vašu ochotu, pomoc, radu a samozrejme za to, že naša sedačka vyzerá ako nová :) Budeme Vás odporúčať každému.
  Michaela J.
  Zdroj: Google recenzie
 • Michal K.
  Dnes som už opakovane využil služby tejto spoločnosti a nechal som ošetriť svoju koženú sedačku. Spolu s ošetrením som využil možnosť a nechal som prekryť drobné škrabance a vady na sedačke, vzniknuté pravidelným používaním. Celý proces, od čistenia, opravy až po impregnáciu prebehol rýchlo, profesionálne, bez problémov. Po škrabancoch niet ani stopy.
  Michal K.
  Zdroj: Google recenzie
 • Jana M.
  Profesionálny a seriózny prístup, dôkladne odvedená práca čistenia a ošetrenia sedačky, sedačka je ako nová. Odporúčam túto spoločnosť!
  Jana M.
  Zdroj: Google recenzie
Praktické rady pre ošetrovanie kože v domácnosti

Ako ošetrovať koženú sedačku? Dobré tipy nájdete v našom blogu.

V našom blogu nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré našich zákazníkov zaujímajú. Ak aj vy vlastníte koženú sedačku, pre niekoľkonásobné predĺženie jej životnosti je dôležité vedieť, ako koženú sedačku ošetrovať.

Odborná oprava
a čistenie kožených sedačiek

Čistenie kože, opravu kože aj celkové renovácie kožených sedačiek robíme už od roku 2013. 

Zaoberáme sa kompletným profesionálnym servisom povrchu kože, čistením kožených sedačiek a autosedačiek ako aj opravami a renováciami kože. Pravidelne absolvujeme odborné školenia, aby sme Vám vedeli ponúknuť najmodernejší spôsob opravy a starostlivosti o kožu. Farby, ktoré používame na opravu kože a čistenie kože sú testované v akreditovanom laboratóriu a spĺňajú náročné ISO normy

Našou prácou je odborné čistenie kožených sedačiek  a oprava kožených sedačiek, impregnácia a oprava existujúceho koženého čalúneniafarbenie kože, ale aj čistenie a oprava autosedačiek a celých interiérov áut. Kožu, ktorú už nedokážeme technológiou opraviť vieme aj vymeniť, samozrejme nafarbenú tak, aby nebol viditeľný rozdiel medzi starou a novou.

O kožu sa staráme (údržba) a opravujeme ju (servis), aby Vám dlho slúžila a ostala krásna a príjemná dlhé roky.

Naše produkty, technika čistenia kožených sedačiek, opravy kože a spôsob miešania farieb nás odlišuje od konkurencie. 

Viditeľný výsledok po čistení Vašej koženej sedačky Vám GARANTUJEME. Ak po čistení koženej sedačky u vás doma nebude viditeľný rozdiel "pred a po", máte od nás čistenie sedačky GRÁTIS!

Služby ponúkame aj priamo u Vás doma po celom Slovensku. 

 PONUKA SLUŽIEB