Je omyl ak si myslíte, že keď si človek raz kúpi koženú sedačku, že už mu vydrží navždy. No áno, je to možné, ale dôležité je aj to, ako sa človek o svoju novú sedačku začne starať a či v tom pokračuje. Napriek tomu, že kožené sedačky sa stávajú stále populárnejšie, množstvo ľudí býva prekvapených, keď im pri čistení tej ich sedačky povieme, že starať sa o ňu pravidelne od začiatku jej používania je rovnako potrebné, ako starať sa o auto, topánky, alebo čokoľvek iné.

Aký má čistenie koženej sedačky a jej následné ošetrenie (impregnácia) zmysel?

Pri hĺbkovom, dôkladnom, antibakteriálnom čistení kožených a koženkových sedačiek používame profesionálne prostriedky s vysokým čistiacim a antibakteriálnym účinkom od spoločnosti zaoberajúcej sa kožou viac ako 40 rokov. Vďaka týmto prostriedkom sa eliminujú roztoče a iné alergény, bráni sa hĺbkovému znečisteniu kože (zadubeniu a následnému praskaniu) a neutralizuje sa zápach ako napríklad pot a dym.

Pri čistení kožených sedačiek, kresiel a iného koženého nábytku, používame veľmi šetrnú techniku čistenia a špeciálne hubky, aby časom nevznikali rôzne poškodenia na povrchu kože. Vďaka tomuto celkovému prístupu, ktorý bez výnimky dodržiavame dochádza k dôkladnému hĺbkovému odstráneniu znečistenia, špiny, fľakov a škvŕn z povrchu kože .

Po šetrnom, avšak dôkladnom vyčistení sedačky jej povrch ošetrujeme špeciálnym prostriedkom „Long-life Protector“, ktorý chráni, vyživuje, zmäkčuje a vyživuje povrch kože, čím prirodzene predlžuje jej životnosť a krásny vzhľad.

Viditeľný výsledok po čistení Vašej koženej sedačky Vám garantujeme. Ak po vyčistení Vašej sedačky nebude viditeľný rozdiel „pred a po“, máte od nás čistenie sedačky grátis!

Čistenie kožených sedačiek - pred a po

Čistenie koženej sedačky

Ponúkame vám dôkladné hĺbkové ručné čistenie koženej sedačky a impregnáciu s viditeľným výsledkom.
Profesionálne čistiace prostriedky na kožené povrchy

Impregnácia kože a koženej sedačky

Profesionálna impregnácia kože na vašej koženej sedačke inovatívnym „Long-life leather protectorom“ predĺži životnosť vašej kože až o 40%.

Kožený sedák - Po servise

Farbenie a retušovanie kože

Poradíme si so zošúchanou farbou kože či iným poškodením. Zošúchanú farbu na povrchu vašej koženej sedačky (alebo na nábytku) dokážeme zachrániť, aby bola znovu krásna.
Kožený sedák - Po servise

Oprava kože

Došlo k poškodeniu či opotrebovaniu kože na vašej sedačke alebo kresle? Doprajte im druhú šancu vďaka našim skúsenostiam s opravou.

Kožené sedačky - servis a oprava

Renovácia kože

Renovácia kože vašej sedačky alebo interiéru v aute začína jej dôkladným vyčistením, odmastením, prípadným vytmelením kože, jej zabrúsením a následným nafarbením povrchu.
Servis kožených sedačiek

Oprava škrabancov a trhlín na koži

Postaráme sa o každé poškodenie vašej sedačky. Naša oprava škrabancov, trhlín, prasklín a rýh na povrchu kože spočíva vo vyčistení kože, príprave opravovaného miesta a jemnom zatmelení poškodenia.

Čistenie kože a oprava - sedačky, Audi

Oprava kožených autosedačiek

Ponúkame profesionálna opravu koženého interiéru a autosedačiek. Oprava Vašej koženej sedačky, alebo autosedačiek a impregnácia interiéru v automobile kožu vyživí, ošetrí a predĺži jej životnosť až o 40%.
prepálená koža

Oprava a čistenie kože v aute

Komplexné služby od čalúnenia, čistenia až po opravu a farbenie kože v interiéri vášho vozidla. Zabezpečujeme kompletný servis starostlivosti o kožu v automobiloch a veteránoch.

Servis kožených sedačiek - veterán

Renovácia veteránov

Krása veteránov spočíva aj v ich detailoch. Ako odborníci na renováciu interiérov si na nich potrpíme. Pri renovácii veteránov sa zameriavame na zachovanie hodnoty a pôvodne použitého materiálu v interiéroch.
Servis kožených sedačiek - vrtuľník

Lietadlá a vrtuľníky

Zverte nám akékoľvek opravy kožených a plastových častí v lietadlách či vrtuľníkoch. Pravidelná údržba a prípadné opravy kožených a plastových častí v interiéri lietadla, alebo helikoptéry sú veľmi dôležité.