SERVIS A OPRAVA KOŽE

Je OMYL ak si myslíte, že keď si človek raz kúpi koženú sedačku, že už mu vydrží navždy....no áno, je to možné, ale dôležité je aj to, ako sa človek o svoju novú sedačku začne starať a či v tom pokračuje. Napriek tomu, že kožené sedačky sa stávajú stále populárnejšie, množstvo ľudí býva prekvapených, keď im pri čistení tej ich sedačky povieme, že starať sa o ňu pravidelne od začiatku jej používania je rovnako potrebné, ako starať sa o auto, topánky, alebo čokoľvek iné.

Aký má čistenie koženej sedačky a jej následné ošetrenie (impregnácia) zmysel?

Pri hĺbkovom, dôkladnom, antibakteriálnom čistení kožených a koženkových sedačiek používame profesionálne prostriedky s vysokým čistiacim a antibakteriálnym účinkom od spoločnosti zaoberajúcej sa kožou viac ako 40 rokov. Vďaka týmto prostriedkom sa eliminujú roztoče a iné alergény, bráni sa hĺbkovému znečisteniu kože (zadubeniu a následnému praskaniu) a neutralizuje sa zápach ako napríklad pot a dym.

Pri čistení kožených sedačiek, kresiel a iného koženého nábytku, používame veľmi šetrnú techniku čistenia a špeciálne hubky, aby časom nevznikali rôzne poškodenia na povrchu kože. Vďaka tomuto celkovému prístupu, ktorý bez výnimky dodržiavame dochádza k dôkladnému hĺbkovému odstráneniu znečistenia, špiny, fľakov a škvŕn z povrchu kože .

Po šetrnom, avšak dôkladnom vyčistení sedačky jej povrch ošetrujeme špeciálnym prostriedkom "Long-life Protector", ktorý chráni, vyživuje, zmäkčuje a vyživuje povrch kože, čím prirodzene predlžuje jej životnosť a krásny vzhľad.

Viditeľný výsledok po čistení Vašej koženej sedačky Vám GARANTUJEME. Ak po vyčistení Vašej sedačky nebude viditeľný rozdiel "pred a po", máte od nás čistenie sedačky GRÁTIS!

Objednajte si naše služby! Rád Vám poradím.


Čistenie koženej sedačky

Dôkladné hĺbkové čistenie kožených sedačiek Talianskymi prípravkami. Šetrné, dôkladné, hĺbkové, ručné.

Impregnácia koženej sedačky

Impregnácia kožených sedačiek (ošetrenie)  inovatívnym "Long-life leather protectorom" pre predĺženie životnosti kože až o 40 %. 

Oprava koženej sedačky

Farbenie povrchu kože, tmelenie praskliniek, zacelovanie dier, rezov, renovácie povrchu kože.

Farbenie povrchu kože

Farbenie povrchu - retušovanie poškodení na sedákoch, opierkach, ošúchané rohy... farba je miešaná na mieste.

Oprava povrchu kože - mačacie škrabance

Oprava poškodení na povrchu, jemné zatmelenie škrabancov a následne dofarbenie podľa farby sedačky, farba miešaná na mieste presne podľa odtieňu. 

Tmelenie - prasklinky na koženej sedačke

Uzavretie vzniknutých jemných praskliniek a ich následné dofarbenie na farbu sedačky, farba je miešaná na mieste presne podľa odtieňu sedačky. 

Retušovanie- zošúchaná farbe z kože

Zošúchanú farbu vieme na mieste nahradiť novou, namiešanou na mieste podľa odtieňu sedačky (resp. nábytku). 

Zacelenie dier a rezov na koženej sedačke

Rezy a dierky vieme podlepiť, vytmeliť a následne dofarbiť na požadovanú farbu. Farba je miešaná na mieste podľa odtieňu sedačky. 

Čistenie a impregnácia anilínovej kože

Špeciálne čistenie kožených sedačiek zhotovených z kože typu "anilin" a následná impregnácia. Odporúčame vykonávať 4 x ročne. 

Čistenie a impregnácia kože typu NUBUCK

Špeciálne čistenie kožených sedačiek zhotovených z kože typu "nubuck" a následná impregnácia. Odporúčame vykonávať 4 x ročne. 

Oprava kožených autosedačiek

Oprava poškodení na kožených autosedačkách, vyšúchaná farba, prasklinky vo farbe, celkové renovácie, zmeny farby, nahradenie farby na zošúchanej nastupovacej bočnici, sedáku, opierke, lakťovej opierke....

Čistenie a impregnácia interiéru automobilu

Dôkladné hĺbkové čistenie a impregnácia kožených autosedačiek a koženého čalúnenia v automobile (madlá, dvere, palubová doska, volant, lakťová opierka...)

Kompletné renovácie kože

Dôkladné vyčistenie, odmastenie, prípadné vytmelenie povrchu a následné nafarbenie povrchu, čím vytvoríme novú povrchovú úpravu (farbu a lak) na starej povrchovej úprave, čím dosiahneme vzhľad sedačky "ako nová". 

Oprava kože, čistenie, impregnácia a starostlivosť o kožené sedačky je vďaka našej šetrnej technológii a špeciálnym hubkám pre kožu výživné a niekoľkonásobne predlžuje ich životnosť.

Zaujíma Vás údržba, oprava a renovácia povrchov: drevo, kov, plast, laminát a iné ? Ak áno, hľadáte detailistov!

čistenie koženej sedačky, oprava koženej sedačky, renovácia koženej sedačky, ošetrovanie a impregnácia koženej sedačky, čistenie škvŕn a fľakov, zažratej špiny a mastnoty z kože Oprava kože Opravy rozrezanej kože Renovácie kože vo veteránoch (oldtimer servis) Hotelový servis kože Renovácie kožených volantov Lepenie a tmelenie trhlín a prasklín na koži Kompletné a čiastočné renovácie kože Farbenie a tónovanie kože Odstraňovanie zápachu z kože Povrchové úpravy kože Odstraňovanie plesní z kože Oprava koženej sedačky Čistenie kože Čistenie koženej sedačky Kožený gauč Kožená sedačka Farbenie kože Zmena farby kože Revitalizácia kože čistenie koženej sedačky, čistenie kožených sedaciek, oprava koženych sedačiek, oprava kože, čistenie kožených sedačiek, opravy kožených sedačiek, oprava kožených autosedačiek, čistenie bielej koženej sedačky, čistenie bielej kože, zošúchaná farba z koženej sedačky, oprava koženej sedačky, oprava kožených sedačiek Bratislava, čistenie koženej sedačky Bratislava, Pezinok, Nitra, Trnava, oprava škrabancov od mačky na koženej sedačke, flak na koženej sedačke, flak na koži, oprava kozenych sedaciek. oprava kozenej autosedacky, koža, ekokoža, čistiace prostriedky na kožu, čistiace prostriedky na koženú sedačku, impregnácia