Je omyl ak si myslíte, že keď si človek raz kúpi koženú sedačku, že už mu vydrží navždy. No áno, je to možné, ale dôležité je aj to, ako sa človek o svoju novú sedačku začne starať a či v tom pokračuje. Napriek tomu, že kožené sedačky sa stávajú stále populárnejšie, množstvo ľudí býva prekvapených, keď im pri čistení tej ich sedačky povieme, že starať sa o ňu pravidelne od začiatku jej používania je rovnako potrebné, ako starať sa o auto, topánky, alebo čokoľvek iné.

Aký má čistenie koženej sedačky a jej následné ošetrenie (impregnácia) zmysel?

Pri hĺbkovom, dôkladnom, antibakteriálnom čistení kožených a koženkových sedačiek používame profesionálne prostriedky s vysokým čistiacim a antibakteriálnym účinkom od spoločnosti zaoberajúcej sa kožou viac ako 40 rokov. Vďaka týmto prostriedkom sa eliminujú roztoče a iné alergény, bráni sa hĺbkovému znečisteniu kože (zadubeniu a následnému praskaniu) a neutralizuje sa zápach ako napríklad pot a dym.

Pri čistení kožených sedačiek, kresiel a iného koženého nábytku, používame veľmi šetrnú techniku čistenia a špeciálne hubky, aby časom nevznikali rôzne poškodenia na povrchu kože. Vďaka tomuto celkovému prístupu, ktorý bez výnimky dodržiavame dochádza k dôkladnému hĺbkovému odstráneniu znečistenia, špiny, fľakov a škvŕn z povrchu kože .

Po šetrnom, avšak dôkladnom vyčistení sedačky jej povrch ošetrujeme špeciálnym prostriedkom „Long-life Protector“, ktorý chráni, vyživuje, zmäkčuje a vyživuje povrch kože, čím prirodzene predlžuje jej životnosť a krásny vzhľad.

Viditeľný výsledok po čistení Vašej koženej sedačky Vám garantujeme. Ak po vyčistení Vašej sedačky nebude viditeľný rozdiel „pred a po“, máte od nás čistenie sedačky grátis!

Služby

Čistenie koženej sedačky

Ponúkame vám dôkladné hĺbkové ručné čistenie koženej sedačky a impregnáciu s viditeľným výsledkom.
Služby

Impregnácia kože a koženej sedačky

Profesionálna impregnácia kože na vašej koženej sedačke inovatívnym „Long-life leather protectorom“ predĺži životnosť vašej kože až o 40%.

Služby

Farbenie a retušovanie kože

Poradíme si so zošúchanou farbou kože či iným poškodením. Zošúchanú farbu na povrchu vašej koženej sedačky (alebo na nábytku) dokážeme zachrániť, aby bola znovu krásna.
Služby

Oprava kože

Došlo k poškodeniu či opotrebovaniu kože na vašej sedačke alebo kresle? Doprajte im druhú šancu vďaka našim skúsenostiam s opravou.

Služby

Renovácia kože

Renovácia kože vašej sedačky alebo interiéru v aute začína jej dôkladným vyčistením, odmastením, prípadným vytmelením kože, jej zabrúsením a následným nafarbením povrchu.
Služby

Oprava škrabancov a trhlín na koži

Postaráme sa o každé poškodenie vašej sedačky. Naša oprava škrabancov, trhlín, prasklín a rýh na povrchu kože spočíva vo vyčistení kože, príprave opravovaného miesta a jemnom zatmelení poškodenia.

Služby

Oprava kožených autosedačiek

Ponúkame profesionálna opravu koženého interiéru a autosedačiek. Oprava Vašej koženej sedačky, alebo autosedačiek a impregnácia interiéru v automobile kožu vyživí, ošetrí a predĺži jej životnosť až o 40%.
Čistenie kožených povrchov - BMW - Po

Oprava a čistenie kože v aute

Komplexné služby od čalúnenia, čistenia až po opravu a farbenie kože v interiéri vášho vozidla. Zabezpečujeme kompletný servis starostlivosti o kožu v automobiloch a veteránoch.

Služby

Renovácia veteránov

Krása veteránov spočíva aj v ich detailoch. Ako odborníci na renováciu interiérov si na nich potrpíme. Pri renovácii veteránov sa zameriavame na zachovanie hodnoty a pôvodne použitého materiálu v interiéroch.
Služby

Lietadlá a vrtuľníky

Zverte nám akékoľvek opravy kožených a plastových častí v lietadlách či vrtuľníkoch. Pravidelná údržba a prípadné opravy kožených a plastových častí v interiéri lietadla, alebo helikoptéry sú veľmi dôležité.