Výmena koženej sedačky ? Dajte jej ešte šancu, oprava je riešenie !

10.02.2021

Zvažujete výmenu Vašej koženej sedačky, lebo vyzerá že má už svoje najlepšie roky za sebou? Nová sedačka je v nedohľadne a Vy sa na starú už viac nemôžete pozerať? Ak je koža na sedačke už fľakatá, znečistená, poškriabaná, alebo je zodratá farba nie je dôvod hneď rozmýšlať nad výmenou.

Výmena sedačky je dosť náročná vec. V prvom rade treba si vybrať novú, čo býva jeden z najťažších krokov v celom tomto procese. V druhom rade treba sa zbaviť starej - odniesť ju a následne priniesť novú. Pri predstave takéhoto komplikovaného manévru ľudia výmenu sedačky odkladajú zase a zase, ako sa hovorí "na budúci rok".


Talianskou technológiou od spoločnosti zaoberajúcej sa už viac ako 40 rokov výrobou a spracovaním kože dokážeme Vašu koženú sedačku doslova vrátit v čase - renovovať. Najskôr si povrch koženej sedačky dôkladne hĺbkovo vyčistíme. Po vyčistení zanalyzuje náš certifikovaný technik rozsah poškodení a možnosti opravy kože. Po konzultácii s Vami sa môžme pustiť do opravy a niektoré miesta v prípade potreby zbrúsime, iné vytmelíme. Namiešame si farbu presne podľa odtieňu Vašej sedačky a po jej jemnom nanesení a následnom zalakovaní je HOTOVO! Už len 24-48 hodín počkať a môžete si Vašu sedačku znovu s radosťou užívať.
Pravidelným servisom dokážete predĺžiť životnosť kože až o 40 % a zachovať dlhodobo pekný vzhľad Vašej sedačky.
Renováciou povrchu kože dokážeme omladiť tento prírodný a trvácny materiál na nepoznanie. 


Ako na to? 

Nafotíte nám Vašu sedačku, ktorú by ste chceli renovovať a pošlete nám fotky, my Vám opravu samozrejme nezáväzne naceníme a prídeme vykonať priamo ku Vám domov v rámci celého Slovenska.
Nezabúdajte, že okrem toho, že si ušetríte kopec starostí s odnášaním a prenášaním, ako aj kopec peňazí, ušetríte aj prírodu tým, že hneď sedačku nevyhodíte na skládku a nekúpite si novú.

Správajme sa ekologicky, rozmýšlajme ekonomicky - nevymieňaj hneď starú za novú, daj jej ešte šancu !